phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Ośnie Lubuskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Ośnie Lubuskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom oraz audytom jakościowym stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, sumiennie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się użyciem wyłącznie materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi minerałami, co gwarantuje między innymi minimalną podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko zweryfikowanych dostawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Ośno Lubuskie oraz całym kraju, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna oferowanego przez naszą firmę pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i sprawdzone sposoby na ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych oraz firmowych to jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się na przykład z poszukiwaniem solidnego pelletu. Aktualnie paliwo to zyskuje na coraz większej popularności przez kilka istotnych powodów. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione zwłaszcza wśród osób oczekujących optymalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by wykorzystywane materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Tylko takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy lub awarii. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne regulacje, co udowadnia objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy także nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Ośno Lubuskie realizujemy od wielu lat – zapraszamy do kupna materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie są najistotniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju opał charakteryzuje się ekonomią oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę w trakcie spalania, jak też dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania domów, jak i obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. W momencie wyboru produktu warto przeczytać opinie o pellecie, żeby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy także wykorzystywać materiały z odpowiednimi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego wybór może być uznany za świetną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest skuteczne i zapewnia pożądaną ilość ciepła podczas spalania, które jednolicie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Ośnie Lubuskim serdecznie zachęcamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania i życzenia dzisiejszych klientów. Materiał wyróżnia się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na otoczenie, jako że jest to materiał produkowany z trocin drewna iglastego lub ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady kooperacji, jak również przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Ośnie Lubuskim oraz w całej Polsce – już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Ośno Lubuskie

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet workowany to doskonały wybór. Można go użyć do zapewniania ciepła na terenie gospodarstw domowych i obiektów biznesowych, jako że jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore działanie w tym sektorze pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do