phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Pile.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Pile i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Pellet to nic innego jak granulat opałowy charakteryzujący się wysoką kalorycznością. Dostępny na naszym rynku TOP pellet to najwyższej klasy produkt, który stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych paliw, które od dziesiątek lat wykorzystywane są do ocieplania domów. Zważywszy na fakt, iż Polska znajduje się w strefie klimatu umiarkowanego, a sezon grzewczy może trwać nawet dziewięć miesięcy, kluczowe stało się znalezienie surowca, który będzie wolny od toksyn, a także nie będzie emitował do środowiska szkodliwego dymu. Pellet premium powstaje w wyniku połączenia pozostałości po obróbce drewna z substancjami klejącymi. Dobry pellet posiada specjalny certyfikat świadczący o jego jakości. Pellet drzewny to ekologiczny i bezpieczny dla naszego zdrowia produkt. Nazywany również pelletem opałowym jest niezwykle wydajny. Wysoka wytrzymałość mechaniczna sprawia, iż pellet workowany nie kruszy się, ani nie wydziela pyłu. Przyjęło się, że cena pelletu jest proporcjonalna do jego wydajności. Sprzedaż pelletu odbywa się na terenie Piły w większych składach opału, jak i przez Internet na stronie producenta.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Cena pelletu nie jest jego największą zaletą, gdyż ogromny wpływ na jego popularność w naszym kraju ma wysoka wartość energetyczna. Szacuje się, iż dwa kilogramy dobrego pelletu z łatwością zastępują litr oleju opałowego. W porównaniu z węglem ogrzewanie pelletem nie pozostawia nieestetycznego osadu i unoszącego się w powietrzu duszącego pyłu. Po jego spaleniu w piecu na pellet pozostaje jedynie niewielka ilość popiołu, który bez przeszkód można rozsypać w ogrodzie, nawożąc tym samym rośliny. Każdy kocioł na pellet wyróżnia się na tle pozostałych dostępnych na rynku pieców innowacyjnością. Większość z nich dzięki specjalnym sterownikom jest bezobsługowa, a także dostosowana do powierzchni, którą chcemy ogrzać. Najlepsze gatunkowo blachy wykorzystane do ich produkcji są odporne na uszkodzenia, a także korozję. Różne warianty kolorystyczne sprawiają, iż z łatwością dostosujemy je do każdego wnętrza.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet sprzedawany jest w szczelnie przygotowanych opakowaniach, które gwarantują jego jakość. Oprócz ceny produktu, zawierają informacje o jego wadze, a także o jego wilgotności oraz ilości pozostawianego po spaleniu pelletu popiołu. Dzięki temu kupujący z łatwością może ocenić, który z oferowanych produktów, najlepiej sprawdzi się do ogrzania budynku. Cena pelletu wyróżniającego się jakością, w porównaniu do pozostałych materiałów służących do ogrzewania domów, jest znacznie niższa. Określono, iż kaloryczność pelletu wynosi średnio 20 MJ/kg. Koszt inwestycji związanej z ogrzewaniem pelletem, zwraca się zaledwie po upływie kilku lat od montażu specjalnego pieca. Pellet opałowy posiada sporządzony przez Deutsch Institut fur Normung certyfikat DIN Plus. W związku z tym, iż jest bardzo ekologicznym źródłem energii, opinie o pellecie są pozytywne i z łatwością można je sprawdzić na stronie internetowej producenta.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Pellet jako jedyny jest paliwem odnawialnym, zatem nie wywiera negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Zasoby węgla w naszym kraju powoli się wyczerpują, podczas gdy pellet drzewny zawsze będzie produkowany z odpadów powstających na skutek obróbki drewna. Producent pelletu gwarantuje sprzedaż najwyższej klasy pelletu, którego produkcja odbywa się w naszym kraju. Odbywająca się w wyznaczonych punktach sprzedaż pelletu prowadzona jest przez doświadczonych sprzedawców, którzy pomogą w wyborze odpowiedniego produktu, który sprosta wymaganiom. Cena pelletu za tonę w Pile nie różni się od tej w pozostałych miastach, gdyż produkcja pelletu zawsze wygląda tak samo.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Piła

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Pellet drzewny TOP pellet to zdobywające coraz większą popularność ekologiczne paliwo opałowe, które w hurcie pelletu można nabyć na atrakcyjnych warunkach. Pellet drzewny wykorzystywany jako podstawowe źródło ogrzewania przynosi wiele korzyści. Ceny hurtowe pelletu dotyczą zazwyczaj produktu kupowanego na paletach typu EURO. biorą pod uwagę, iż to pellet ma stanowić główne źródło energii w domu warto zaopatrzyć się z zapas na cały rok.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do