phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kruszwicy.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kruszwicy i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się optymalnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także cecha, która podkreśla wyższość naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom i audytom dotyczącym jakości stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z wyłącznie surowców pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem lub innymi minerałami, co gwarantuje między innymi minimalną podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zaufanych sprzedawców trociny, dzięki czemu jesteśmy pewni doskonałej jakości tego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Kruszwicy oraz całej Polsce, dbając o jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Ekologiczne oraz sprawdzone ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych czy firmowych stanowi jedno z najważniejszych zadań na czas zimy, który kojarzy się w szczególności z szukaniem solidnego pelletu. W ostatnich latach ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru podstawowych powodów. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, dlatego jest cenione zwłaszcza w przypadku osób oczekujących minimalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą zawartość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by zakupione materiały opałowe cechowały się doskonałą jakością. Tylko w taki sposób możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, co udowadnia przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy przy tym pominąć tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Kruszwicy prowadzimy już od dawna, dlatego zapraszamy do kupna opału oraz do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zainteresowaniem, które cały czas się rozwija. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że taki materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością oraz ekologią użytkowania, jak również szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak i obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu należy przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto w szczególności wybierać materiały z odpowiednimi certyfikatami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą produktu, co sprawia, że jego wykorzystanie może być uznane za idealną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest wydajne i gwarantuje odpowiednią ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po budynku. Klientów w Kruszwicy serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie wymagania i potrzeby współczesnych nabywców. Paliwo cechuje się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na środowisko naturalne, gdyż to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drewna iglastego oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki kooperacji, jak również niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Kruszwicy oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kruszwica

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet workowany stanowi zawsze udany wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania domów, mieszkań i obiektów biznesowych, jako że jest to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do