phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Sieniawie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Sieniawie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki okresowym badaniom oraz audytom jakościowym nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na na przykład niską spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych sprzedawców drewna, co sprawia, że mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej klasy używanego przez nas materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Sieniawie oraz licznych regionach kraju, dbając o jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna oferowanego przez naszą firmę pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne oraz bezpieczne metody ogrzewania domu bądź przedsiębiorstwa to jedno z głównych zagadnień na okres zimy, który wiąże się między innymi z szukaniem najlepszego pelletu. Aktualnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru ważnych czynników. Jednym z nich jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, przez co jest doceniane szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na minimalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by zakupione paliwo cechowało się świetną jakością. Tylko tak mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy awarii. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy także pominąć tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Sieniawie realizujemy od wielu lat – zachęcamy do kupna produktu i do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz zainteresowaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią oraz ekologią spalania, a także szerokim zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Podczas wyboru materiału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby zakupiony towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto również stawiać na materiały certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą opału, co sprawia, że jego zakup może być uznany za świetną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest wydajne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Sieniawie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszelkie wymagania i potrzeby dzisiejszych nabywców. Pellet odznacza się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Należy też powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne, ponieważ jest to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drewna iglastego lub ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady współpracy, jak również niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Sieniawa oraz w całym kraju, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Sieniawa

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet opałowy to zawsze udany wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania budynków prywatnych oraz budynków firmowych, gdyż to opał o szerokim zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Ogromne działanie w branży pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do