phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kołobrzegu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kołobrzegu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się najlepszymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym produktu nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem wyłącznie surowców wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na między innymi niewielką podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie sprawdzonych sprzedawców trocin, przez co mamy gwarancję co do doskonałej klasy tego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Kołobrzeg oraz całym kraju, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Ekologiczne oraz niezawodne metody ogrzewania mieszkania bądź firmy to jedno z głównych zadań na okres zimowy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem najlepszego pelletu. Aktualnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru istotnych powodów. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania innymi surowcami, również z sieci ciepłowniczej, przez co jest pożądane szczególnie w przypadku osób oczekujących minimalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione materiały cechowały się wysoką jakością. Tylko takim sposobem mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub awarii. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące normy jakościowe, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można przy tym nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Kołobrzegu prowadzimy od dawna, dlatego zapraszamy do kupna produktu i do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą renomą i zainteresowaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, gdyż tego typu materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę w trakcie spalania, jak również różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, którą można porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. W momencie wyboru pelletu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, żeby zakupiony przedmiot sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by w szczególności kupować materiały z właściwymi poświadczeniami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego zakup stanowi udaną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest niezawodne i gwarantuje odpowiednią ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po pokojach. Kupujących w Kołobrzegu serdecznie zapraszamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych klientów. Opał wyróżnia się świetną wydajnością przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Warto także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na naturę, ponieważ to opał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych i wiórów z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne zasady partnerstwa, a jednocześnie optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Kołobrzeg oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kołobrzeg

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet workowany to rewelacyjny wybór. Można go wykorzystać do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie domów, mieszkań oraz budynków przemysłowych, ponieważ jest to paliwo o bogatym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do