phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Żelechowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Żelechowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom oraz audytom dotyczącym produktu ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem wyłącznie materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi składnikami, co przekłada się na na przykład minimalną spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie sprawdzonych dostawców drewna, co sprawia, że mamy gwarancję co do doskonałej jakości tego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Żelechów oraz licznych regionach Polski, dbając o jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Przyjazne naturze i bezpieczne ogrzewanie domu bądź przedsiębiorstwa stanowi jedno z kluczowych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku kluczowych czynników. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, dlatego jest doceniane szczególnie w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by zakupione materiały charakteryzowały się doskonałą jakością. Wyłącznie tak możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się rdzy bądź awarii. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie możemy również nie uwzględnić tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Żelechowie realizujemy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu opału oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty są najistotniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i zainteresowaniem, które z roku na rok wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że taki materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością i minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury w trakcie używania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Podczas wyboru materiału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, aby zakupiony przedmiot spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by również stawiać na produkty z właściwymi poświadczeniami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością opału, co gwarantuje, że jego zastosowanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest niezawodne i zapewnia odpowiednią ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które w jednolity sposób rozprowadza się po budynku. Klientów w Żelechowie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie wymagania oraz potrzeby dzisiejszych klientów. Paliwo cechuje się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Należy także wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne, jako że to materiał opałowy wytwarzany z trocin drzew iglastych oraz ścinek z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy świetne warunki współpracy, a przy tym korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Żelechów oraz na terenie całego kraju, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Żelechów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nas pellet drzewny stanowi doskonały wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania domów, mieszkań i budynków firmowych, gdyż jest to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Długotrwałe doświadczenie w branży pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do