phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Starym Sączu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Starym Sączu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym nieustannie kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem tylko trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na na przykład niską spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zaufanych sprzedawców trociny, dzięki czemu jesteśmy pewni jak najwyższej jakości używanego przez nas surowca. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Stary Sącz oraz wielu regionach Polski, gwarantując jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze i niezawodne ogrzewanie domu czy przedsiębiorstwa stanowi jedno z głównych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem najlepszego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka kluczowych powodów. Jednym z najistotniejszych jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania innymi metodami, a nawet z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest pożądane szczególnie wśród osób oczekujących minimalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Jedynie tak możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź awarii. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy jednocześnie zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Stary Sącz prowadzimy już od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu produktu oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które cały czas się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że taki materiał opałowy odznacza się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko podczas spalania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak też obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów do atmosfery, którą możemy przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału należy przeczytać opinie o pellecie, aby zakupiony przedmiot spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto przede wszystkim wybierać produkty certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zastosowanie stanowi doskonałą inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest skuteczne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła na etapie spalania, które w równomierny sposób rozchodzi się po pokojach. Kupujących w Starym Sączu serdecznie zapraszamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania i potrzeby współczesnych nabywców. Paliwo odznacza się optymalną wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Należy też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie dla środowiska naturalnego, ponieważ jest to opał produkowany z trocin drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki kooperacji, a przy tym przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Stary Sącz oraz w całej Polsce – już dziś zapraszamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Stary Sącz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet drzewny stanowi idealny wybór. Może być zastosowany do ogrzewania budynków prywatnych i budynków biznesowych, gdyż jest to paliwo o szerokim zastosowaniu. W roli zaufanego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do