phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Nowym Warpnie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Nowym Warpnie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom i weryfikacjom jakościowym ciągle kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu workowanego, szczegółowo dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem wyłącznie materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na między innymi niską spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko sprawdzonych sprzedawców trociny, wskutek czego mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego surowca. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Nowe Warpno oraz całym kraju, zapewniając jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu oferowanego przez naszą firmę pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Ekologiczne oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie mieszkania lub przedsiębiorstwa stanowi jedno z najistotniejszych zadań na okres zimowy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem solidnego pelletu. Obecnie paliwo to zdobywa coraz większe uznanie ze względu na parę podstawowych powodów. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione zwłaszcza wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką zawartość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by kupione paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Tylko tak można ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy usterki. Sprzedawany przez naszą firmę TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne wytyczne, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy jednocześnie pominąć tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Nowym Warpnie realizujemy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do nabycia materiału opałowego oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i zainteresowaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że taki opał odznacza się ekonomią oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska w trakcie wykorzystania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu warto przeczytać opinie o pellecie, żeby towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto także stawiać na produkty z odpowiednimi atestami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością produktu, co gwarantuje, że jego zastosowanie stanowi trafioną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i gwarantuje pożądaną ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po pokojach. Kupujących w Nowym Warpnie gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszelkie wymagania i życzenia współczesnych nabywców. Materiał opałowy charakteryzuje się świetną wydajnością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto również powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne, jako że to materiał opałowy wytwarzany z trocin drzew iglastych lub ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zaoferować świetne zasady kooperacji, jak również optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Nowym Warpnie oraz na terenie całego kraju, dlatego już teraz zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Nowe Warpno

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet workowany to świetny wybór. Można go wykorzystać do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie gospodarstw domowych oraz obiektów biznesowych, jako że to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do