phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Pieszycach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Pieszycach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, dokładnie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z wyłącznie trocin wolnych od nieczystości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co zapewnia między innymi niewielką podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zweryfikowanych dostawców drewna, przez co jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Pieszyce oraz całej Polsce, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i sprawdzone sposoby na ogrzewanie lokali mieszkalnych lub firmowych to jedno z kluczowych zadań na okres zimy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru istotnych czynników. Jednym z najważniejszych jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania innymi surowcami, także sieciowego, co sprawia, że jest cenione w szczególności w przypadku osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby zakupione materiały charakteryzowały się wysoką jakością. Jedynie takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy lub awarii. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wytyczne, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy także zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Pieszyce prowadzimy już od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu opału oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz zainteresowaniem, które cały czas się rozwija. Nie jest to zaskoczenie, jako że taki opał charakteryzuje się opłacalnością i ekologią spalania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania domów, jak też obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed wyborem pelletu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Warto pamiętać, by przede wszystkim wykorzystywać materiały z właściwymi oznaczeniami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą produktu, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za idealną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest wydajne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych w Pieszycach serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania i życzenia dzisiejszych nabywców. Paliwo cechuje się optymalną kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu dla środowiska naturalnego, gdyż jest to opał wytwarzany z strużyn drewna iglastego lub wiórów z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady kooperacji, jak również przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Pieszyce oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Pieszyce

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet workowany to rewelacyjny wybór. Można go zastosować do zapewniania pożądanej temperatury na terenie gospodarstw domowych i budynków firmowych, ponieważ jest to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Spore działanie w tym sektorze pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do