phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Sulęcinie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Sulęcinie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik, który podkreśla wyższość sprzedawanego u nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom oraz audytom dotyczącym produktu nieustannie kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co gwarantuje na przykład minimalną spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zaufanych dostawców trocin, dzięki czemu mamy pewność w kwestii doskonałej klasy używanego przez nas materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Sulęcin oraz wielu regionach kraju, dbając o jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do kupna oferowanego przez naszą firmę pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych składach opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne i bezpieczne metody ogrzewania mieszkania czy innego budynku stanowi jedno z najistotniejszych zadań na okres zimowy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem wydajnego pelletu. Aktualnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka kluczowych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi sposobami, również z sieci ciepłowniczej, przez co jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób skupiających się na taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by kupione materiały cechowały się wysoką jakością. Wyłącznie w taki sposób można ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy czy usterki. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne wytyczne, co podkreśla objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można również pominąć tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Sulęcinie prowadzimy już od dawna, dlatego zachęcamy do kupna materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki mają największe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą renomą i uznaniem, które cały czas rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na fakt, że taki materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska w trakcie używania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak również obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, aby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy w szczególności wybierać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością produktu, co sprawia, że jego zakup może być uznany za idealną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i gwarantuje wymaganą produkcję temperatury na etapie spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pomieszczeniach. Klientów w Sulęcinie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania oraz życzenia współczesnych klientów. Materiał opałowy odznacza się optymalną kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest też powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na naturę, jako że jest to materiał produkowany z trocin drewna iglastego i wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zapewnić świetne zasady współpracy, a przy tym przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Sulęcinie oraz na terenie całej Polski – już dziś zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Sulęcin

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet opałowy stanowi zawsze udany wybór. Można go zastosować do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie domów, mieszkań i obiektów firmowych, jako że to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do