phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Ciechanowcu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Ciechanowcu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik, który udowadnia wyższość naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, szczegółowo dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem jedynie surowców pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami, co oznacza na przykład minimalną spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie zweryfikowanych dostawców trociny, dzięki czemu mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Ciechanowcu oraz całej Polsce, gwarantując jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Przyjazne naturze i niezawodne metody ogrzewania lokali domowych czy firmowych stanowi jedno z głównych zadań na okres zimy, który kojarzy się między innymi z szukaniem odpowiedniego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje coraz większe uznanie przez parę kluczowych czynników. Jednym z najważniejszych jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione w szczególności w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały opałowe cechowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne wymagania, co podkreśla objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można również zapomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Ciechanowcu prowadzimy od dawna – zapraszamy do zakupu produktu oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie są najistotniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą renomą i uznaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego rodzaju opał odznacza się opłacalnością i minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko w trakcie używania, jak też dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania domów, jak także budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. W momencie wyboru opału warto przeczytać opinie o pellecie, aby zakupiony przedmiot spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto pamiętać, by w szczególności stawiać na produkty z właściwymi certyfikatami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością produktu, co sprawia, że jego wybór może być uznany za doskonałą inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest efektywne i gwarantuje wymaganą produkcję ciepła na etapie spalania, które jednolicie rozprowadza się po pomieszczeniach. Kupujących w Ciechanowcu serdecznie zachęcamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Materiał opałowy cechuje się wysoką wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest również podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na otoczenie, jako że to materiał produkowany z strużyn drewna iglastego lub ścinek z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zapewnić dogodne zasady partnerstwa, jak też korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Ciechanowcu oraz na terenie całej Polski – już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Ciechanowiec

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet opałowy to doskonały wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła na terenie gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, gdyż jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do