phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Drohiczynie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Drohiczynie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom i audytom dotyczącym jakości nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, dokładnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem wyłącznie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co gwarantuje między innymi niewielką spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych sprzedawców trociny, dzięki czemu jesteśmy pewni doskonałej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Drohiczyn oraz wielu regionach Polski, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych składach opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku oraz sprawdzone metody ogrzewania pomieszczeń domowych lub firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się między innymi z szukaniem właściwego pelletu. Aktualnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku ważnych czynników. Jednym z nich jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi surowcami, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest cenione w szczególności w przypadku osób skupiających się na taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie w taki sposób możemy ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź usterki. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne wymagania, co udowadnia przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy jednocześnie nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Drohiczynie realizujemy od dawna, dlatego zapraszamy do zakupu materiału opałowego oraz do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty są najważniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz uznaniem, które nieustannie rośnie. Nie jest to niczym zaskakującym, przez to, że tego rodzaju opał wyróżnia się niskim kosztem i ekologią spalania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru opału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony przedmiot sprostał wszelkim wymaganiom. Warto pamiętać, by przede wszystkim wykorzystywać produkty certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością produktu, co powoduje, że jego wybór może być uznany za trafioną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest niezawodne i zapewnia wymaganą produkcję ciepła podczas spalania, które jednolicie rozprowadza się po pokojach. Kupujących w Drohiczynie serdecznie zapraszamy do kupna opału - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał opałowy odznacza się wysoką wydajnością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto także powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na otoczenie, jako że jest to opał wytwarzany z strużyn drzew iglastych i wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki współpracy, a także atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Drohiczyn oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zachęcamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Drohiczyn

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet opałowy to zawsze udany wybór. Może być użyty do ogrzewania gospodarstw domowych i budynków firmowych, jako że to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do