phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Biskupcu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Biskupcu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom i audytom dotyczącym jakości ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, szczegółowo dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem wyłącznie materiałów pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład minimalną podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zaufanych dostawców trociny, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej jakości wykorzystywanego materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Biskupcu oraz całym kraju, utrzymując jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Ekologiczne oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie domu czy firmy to jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Obecnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru istotnych powodów. Jednym z nich jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, przez co jest cenione szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na optymalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by zakupione materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Tylko tak możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź awarii. Sprzedawany przez nas TOP pellet spełnia wszelkie aktualne regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy jednocześnie nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Biskupcu prowadzimy od wielu lat, dlatego zapraszamy do nabycia opału oraz do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie mają kluczowe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zainteresowaniem, które z roku na rok wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że tego typu opał wyróżnia się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko podczas użytkowania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą możemy przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem opału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby zakupiony przedmiot sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by przede wszystkim wykorzystywać materiały certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą opału, co powoduje, że jego zakup może być uznany za doskonałą inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest efektywne i zapewnia pożądaną ilość ciepła na etapie spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Biskupcu serdecznie zapraszamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszelkie oczekiwania i potrzeby współczesnych nabywców. Materiał opałowy wyróżnia się świetną wydajnością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie dla otoczenia, gdyż to materiał opałowy produkowany z trocin drewna iglastego i wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy korzystne warunki współpracy, jak również przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Biskupcu oraz w całym kraju, dlatego już teraz zapraszamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Biskupiec

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet workowany to zawsze udany wybór. Można go wykorzystać do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie domów, mieszkań i obiektów biznesowych, jako że jest to paliwo o bogatym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Długotrwałe doświadczenie w branży pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do