phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Stalowej Woli.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Stalowej Woli i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również cecha, która podkreśla przewagę naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom oraz audytom dotyczącym produktu nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, szczegółowo dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet cechuje się użyciem wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co przekłada się na na przykład minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie zaufanych sprzedawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej jakości używanego przez nas materiału. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Stalowej Woli oraz całym kraju, gwarantując jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do kupna oferowanego przez naszą firmę pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy używania pelletu

Naturalne oraz niezawodne metody ogrzewania pomieszczeń domowych czy firmowych stanowi jedno z najważniejszych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się szczególnie z szukaniem najlepszego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje coraz większe uznanie z paru istotnych czynników. Jednym z nich jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest cenione zwłaszcza wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały charakteryzowały się świetną jakością. Wyłącznie w ten sposób mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub usterki. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wymagania, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie można przy tym pominąć tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Stalowa Wola prowadzimy od dawna, dlatego zapraszamy do zakupu materiału opałowego i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie kwestie są najistotniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które cały czas się rozwija. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego rodzaju opał charakteryzuje się ekonomią i ekologią wykorzystania, jak też dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą można porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Podczas wyboru opału należy sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony przedmiot sprostał wszystkim wymaganiom. Należy w szczególności stawiać na materiały certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością produktu, co sprawia, że jego wybór może być uznany za świetną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest skuteczne i gwarantuje wymaganą ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które w jednolity sposób rozprowadza się po pomieszczeniach. Klientów w Stalowej Woli serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał opałowy odznacza się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na przyrodę, ponieważ jest to opał produkowany z strużyn drewna iglastego oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zaoferować dogodne warunki kooperacji, jak również niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Stalowej Woli oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zachęcamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Stalowa Wola

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet opałowy to doskonały wybór. Może być użyty do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie pomieszczeń prywatnych i obiektów firmowych, jako że to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore doświadczenie w tym sektorze pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do