phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Wałczu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Wałczu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha dostępnego u nas pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom i audytom dotyczącym produktu ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem tylko trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami, co gwarantuje na przykład niską spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie sprawdzonych sprzedawców drewna, przez co mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości używanego przez nas surowca. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Wałcz oraz wielu regionach Polski, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Ekologiczne i niezawodne metody ogrzewania lokali domowych czy firmowych to jedno z kluczowych zadań na czas zimowy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem najlepszego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru kluczowych czynników. Jednym z najistotniejszych jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, ze względu na to jest pożądane w szczególności wśród osób oczekujących optymalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane paliwo cechowało się świetną jakością. Tylko tak mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub uszkodzenia. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można także zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Wałczu realizujemy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do nabycia materiału opałowego i do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zapotrzebowaniem, które stale rośnie. Nie jest to niczym dziwnym, jako że taki opał charakteryzuje się opłacalnością i ekologią użytkowania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania domów, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów do powietrza, którą można przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru opału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy w szczególności wykorzystywać materiały z właściwymi certyfikatami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością produktu, co gwarantuje, że jego zastosowanie stanowi udaną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest niezawodne i zapewnia pożądaną ilość ciepła w trakcie spalania, które równo rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Wałczu serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Pellet charakteryzuje się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest także powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na przyrodę, jako że to opał produkowany z trocin drewna iglastego lub ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki kooperacji, a także optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Wałczu oraz w całym kraju – już teraz zachęcamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wałcz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nasz sklep pellet workowany stanowi zawsze udany wybór. Można go użyć do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie domów, mieszkań i budynków przemysłowych, jako że to materiał o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Długotrwałe doświadczenie w branży pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do