phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Nowym Targu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Nowym Targu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet premium pochodzący z trociny drzew iglastych ma jakość potwierdzoną certyfikatem EN Plus A1, co weryfikowane jest w cyklicznych audytach. To oferta paliwa o doskonałych parametrach idealna dla surowych wymogów ustaw antysmogowych w Nowym Targu. Dobry pellet ma niezanieczyszczony skład, nie powoduje spiekania się. Trociny nie zawierają kory, piasku albo innych składników mineralnych. Nasz TOP pellet drzewny produkowany jest z trociny od starannie wyselekcjonowanych dostawców, którzy spełniają wysokie normy czystości surowca. Stworzyliśmy markę premium, oferując pellet workowany o parametrach znacznie przekraczających minimum stawiane produktom dostępnym na rynku. Jednocześnie dbamy o to, by cena pelletu z naszej oferty w mieście Nowy Targ była przystępna. Choć ceny pelletu wyznacza przede wszystkim jakość, sprzedaż pelletu TOP dzięki współpracy z najlepszymi składami w Nowym Targu mogą być w zasięgu Twojej ręki. Możesz również zamówić TOP pellet do Nowego Targu bezpośrednio od producenta, z naszej strony internetowej.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przy ogrzewaniu pelletem w mieście Nowy Targ warto zwrócić uwagę na szereg zalet - neutralny dla środowiska proces produkcji, wygodny transport w poręcznych workach i minimalny wpływ na powstawanie smogu. Najwyższej jakości TOP pellet jest bezpiecznym ekologicznym paliwem stale zyskującym na popularności w Nowym Targu. Piec na pellet będzie doskonałym rozwiązaniem w sytuacji, gdy konieczna jest zmiana źródła ciepła w obiekcie na ekologiczne, a zarazem tańsze niż gazowe, elektryczne, olejowe czy z sieci miejskiej. Mieszkańcy Nowego Targu wiedzą, że warto postawić na dobry pellet, który zagwarantuje wydajność pieca na stałym poziomie, a także wygodę obsługi i minimalną emisję niebezpiecznych związków w procesie spalania. Nowoczesne kotły na pellet w trakcie eksploatacji nie wpływają negatywnie na środowisko naturalne, o ile jakość paliwa jest wysoka. Pellet ze sprawdzonego źródła nie zwiększa ryzyka korozji, niszczenia wnętrza pieców, które powodują trwałe uszkodzenia i niosą ze sobą konieczność wymiany. Paliwo powinno posiadać jak najniższą zawartość popiołu na poziomie 0,2-0,6%. Ogrzewanie pelletem z certyfikatem EN Plus A1 pozwala na wykorzystanie w piecach na pellet klasy 5 oraz ecodesign.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet jest bardzo chętnie wybieranym paliwem z uwagi na walory ekonomiczne, a także ekologiczne. Który typ pelletu warto wybrać, aby spełnił wszystkie oczekiwania? Nie zawsze opinie o pellecie danego producenta powinny być decydujące, gdyż paliwo powinno być dopasowane do rodzaju pieca, spełniać określone normy i mieć odpowiednią kaloryczność oraz czystość. Kaloryczność pelletu decyduje o ilości ciepła, jakie powstaje w procesie spalania paliwa. Cena pelletu nie powinna być głównym wyznacznikiem zakupu, gdyż decydując się na paliwo tanie, bez certyfikatów można narazić się na zniszczenie pieca czy jego szybkie wyeksploatowanie. Certyfikat EN Plus A1 dla paliwa wymagany przez większość producentów kotłów na pellet pozwala zagwarantować, że spalanie pelletu nie powoduje nadmiernego wyeksploatowania pieca czy jego zniszczenia. TOP pellet opałowy dla mieszkańców Nowego Targu to wybór z myślą o przyszłości - ekologii, a także ekonomicznej eksploatacji kotła.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Wysokiej klasy TOP Pellet produkowany jest w kontrolowanych warunkach z surowców z pewnych źródeł. Jako producent pelletu możemy zapewnić, że nasz pellet drzewny z certyfikatem EN Plus A1 ma wysoką kaloryczność i jednocześnie minimalną wilgotność, przez co będzie idealnym paliwem w kotłach w mieście Nowy Targ. Prowadzona przez nas produkcja pelletu ma minimalny wpływ na naturalne środowisko. Sprzedaż pelletu w Nowym Targu to jeden z naszych priorytetów, dlatego proponujemy doskonałe warunki współpracy. Staramy się, aby wybierając nasz pellet cena za tonę była korzystna dla odbiorców, przy stale wysokiej jakości paliwa.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Nowy Targ

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Najkorzystniejsze oferty na pellet drzewny możliwe są przy zakupie większych ilości paliwa. Sprawdza się ono bowiem świetnie zarówno w użytku domowym, jak i w obiektach firmowych. Sprzedając pellet ceny hurtowe w Nowym Targu ustalamy na drodze indywidualnych ustaleń, dzięki czemu nasz hurt pelletu będzie opłacalną opcją pod kątem ekonomicznej eksploatacji. TOP Pellet drzewny to produkt jakości premium warty uwagi.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do