phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Braniewie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Braniewie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom oraz audytom dotyczącym produktu stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, dokładnie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z wyłącznie trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co oznacza na przykład niewielką spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie zaufanych dostawców drewna, co sprawia, że mamy gwarancję co do jak najwyższej klasy używanego przez nas surowca. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Braniewo oraz całej Polsce, zapewniając jego optymalną jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy używania pelletu

Naturalne oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych lub firmowych to jedno z kluczowych zadań na okres zimowy, który kojarzy się na przykład z szukaniem najlepszego pelletu. W ostatnich latach paliwo to zyskuje coraz większe uznanie ze względu na parę ważnych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione w szczególności w przypadku osób skupiających się na taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie w ten sposób możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszelkie obecne wymagania, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można jednocześnie pominąć tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Braniewo realizujemy od dawna, dlatego zapraszamy do kupna materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i zainteresowaniem, które stale wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na fakt, że tego typu opał odznacza się ekonomią oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko w trakcie używania, a także wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak też budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Podczas wyboru materiału należy przeczytać opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy także wybierać materiały z odpowiednimi certyfikatami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą opału, co zapewnia, że jego wybór stanowi trafioną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest efektywne i zapewnia pożądaną produkcję temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych w Braniewie serdecznie zapraszamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszelkie oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał odznacza się wysoką wydajnością przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Należy także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na naturę, ponieważ to materiał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego lub wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki współpracy, a przy tym przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Braniewie oraz w całej Polsce – już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Braniewo

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet workowany to doskonały wybór. Może być zastosowany do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie domów, mieszkań i budynków biznesowych, gdyż to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Długotrwałe doświadczenie w branży pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do