phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Nakle nad Notecią.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Nakle nad Notecią i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik, który potwierdza wyższość naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom oraz audytom dotyczącym jakości ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, dokładnie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem jedynie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co oznacza na przykład minimalną spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zweryfikowanych sprzedawców drewna, wskutek czego jesteśmy pewni doskonałej klasy wykorzystywanego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Nakło nad Notecią oraz całej Polsce, dbając o jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz niezawodne metody ogrzewania mieszkania czy innego budynku to jedno z najważniejszych zadań na czas zimowy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. W ostatnich latach ten opał zdobywa coraz większe uznanie z kilku istotnych czynników. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, dlatego jest pożądane w szczególności wśród osób skupiających się na optymalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby zakupione materiały cechowały się odpowiednimi parametrami. Tylko takim sposobem mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub usterki. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne wytyczne, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można jednocześnie zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Nakle nad Notecią realizujemy już od dawna – zapraszamy do kupna materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zapotrzebowaniem, które stale rośnie. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju materiał opałowy wyróżnia się ekonomią oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska podczas użytkowania, jak też dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak również budynków biznesowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów do otoczenia, którą możemy przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed wyborem produktu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakup spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy pamiętać, by w szczególności wybierać produkty certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą opału, co zapewnia, że jego zastosowanie stanowi doskonałą inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest niezawodne i gwarantuje wymaganą produkcję ciepła w trakcie spalania, które w równy sposób rozprowadza się po budynku. Klientów w Nakle nad Notecią gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszystkie wymagania i życzenia współczesnych klientów. Paliwo cechuje się wysoką wydajnością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest również powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu dla natury, jako że to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne zasady kooperacji, a także atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Nakło nad Notecią oraz w całym kraju, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Nakło nad Notecią

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet opałowy stanowi świetny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków przemysłowych, jako że jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. W roli profesjonalnego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Długotrwałe doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do