phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Witkowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Witkowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także cecha, która podkreśla przewagę naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom oraz audytom dotyczącym jakości nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet odznacza się użyciem jedynie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami, co oznacza między innymi niewielką spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zaufanych sprzedawców trocin, wskutek czego jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy używanego przez nas surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Witkowie oraz całej Polsce, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i bezpieczne ogrzewanie mieszkania lub przedsiębiorstwa to jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się między innymi z zakupem odpowiedniego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał opałowy zyskuje na coraz większej popularności ze względu na parę istotnych czynników. Jednym z nich jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest pożądane w szczególności w przypadku osób oczekujących minimalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby zakupione materiały opałowe charakteryzowały się doskonałą jakością. Wyłącznie takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź uszkodzenia. Sprzedawany u nas TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne wymagania, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy przy tym zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Witkowie prowadzimy już od dawna – zachęcamy do zakupu opału oraz do zadawania pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki są najistotniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz zainteresowaniem, które stale wzrasta. Nie jest to niczym dziwnym, jako że taki opał wyróżnia się niskim kosztem i ekologią używania, a także wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania domów, jak też obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą możemy porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. W momencie wyboru produktu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby zakup spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto przede wszystkim wybierać produkty certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością opału, co gwarantuje, że jego zakup stanowi świetną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury w trakcie spalania, które równo rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Witkowie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania i potrzeby współczesnych nabywców. Pellet odznacza się świetną wydajnością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Konieczne jest też podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne, gdyż to materiał opałowy produkowany z strużyn drzew iglastych lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zapewnić dogodne zasady współpracy, a przy tym optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Witkowie oraz na terenie całego kraju, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Witkowo

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany to rewelacyjny wybór. Można go wykorzystać do zapewniania ciepła na terenie gospodarstw domowych i budynków firmowych, jako że to opał o szerokim zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Wieloletnie doświadczenie w tym sektorze pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do