phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Mysłowicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Mysłowicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem tylko trocin wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co gwarantuje na przykład minimalną podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko zweryfikowanych sprzedawców drewna, dzięki czemu jesteśmy pewni jak najwyższej jakości używanego przez nas materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Mysłowice oraz całym kraju, dbając o jego optymalną jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych składach opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i sprawdzone sposoby na ogrzewanie lokali domowych czy firmowych to jedno z podstawowych zagadnień na okres zimy, który wiąże się na przykład z szukaniem wydajnego pelletu. W ostatnich latach ten materiał zyskuje coraz większą popularność ze względu na parę istotnych powodów. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi metodami, także z sieci ciepłowniczej, dlatego jest cenione w szczególności w przypadku osób skupiających się na taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by wykorzystywane paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Jedynie w taki sposób możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy uszkodzenia. Sprzedawany u nas TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne wytyczne, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można jednocześnie nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Mysłowicach realizujemy już od dawna – zapraszamy do zakupu materiału opałowego oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie mają kluczowe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą renomą i zapotrzebowaniem, które stale wzrasta. Nie jest to niczym zaskakującym, jako że tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią oraz ekologią spalania, jak też dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów do otoczenia, którą można przyrównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem pelletu warto sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy pamiętać, by w szczególności stawiać na materiały certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością produktu, co sprawia, że jego zakup może być uznany za udaną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest wydajne i zapewnia wymaganą ilość temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Mysłowicach gorąco zapraszamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania i życzenia współczesnych nabywców. Materiał opałowy cechuje się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Należy też wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na przyrodę, ponieważ jest to opał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego lub wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady kooperacji, a przy tym przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Mysłowice oraz w całej Polsce – już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Mysłowice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet opałowy to idealny wybór. Może być zastosowany do ogrzewania gospodarstw domowych i budynków biznesowych, ponieważ to opał o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Spore doświadczenie w tym sektorze pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do