phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Chełmży.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Chełmży i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się optymalnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik sprzedawanego u nas pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom oraz audytom jakościowym stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, precyzyjnie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem jedynie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi minerałami, co zapewnia między innymi niską spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych dostawców trociny, przez co mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej klasy tego materiału. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Chełmża oraz całym kraju, gwarantując jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Przyjazne naturze oraz niezawodne ogrzewanie mieszkania czy przedsiębiorstwa to jedno z najważniejszych zadań na czas zimy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka ważnych powodów. Jednym z najistotniejszych jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania innymi surowcami, również z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest pożądane szczególnie wśród osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby wykorzystywane materiały opałowe charakteryzowały się świetną jakością. Jedynie w ten sposób możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne wymagania, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie można przy tym pominąć tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Chełmża prowadzimy od dawna, dlatego zapraszamy do kupna produktu oraz do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz uznaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego typu materiał opałowy odznacza się niskim kosztem i ekologią używania, jak też dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakup spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy również wykorzystywać produkty z odpowiednimi atestami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością materiału opałowego, co gwarantuje, że jego wybór może być uznany za idealną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest efektywne i gwarantuje odpowiednią ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych w Chełmży gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszystkie wymagania oraz życzenia współczesnych klientów. Pellet wyróżnia się wysoką wydajnością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na otoczenie, jako że to opał wytwarzany z strużyn drewna iglastego oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki kooperacji, jak również przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Chełmży oraz na terenie całego kraju – już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Chełmża

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet opałowy to świetny wybór. Można go użyć do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie gospodarstw domowych i budynków firmowych, jako że jest to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Wieloletnie doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do