phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Pińczowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Pińczowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się najlepszymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również cecha, która potwierdza przewagę naszego pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom i audytom jakościowym ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, dokładnie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem wyłącznie trocin pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co gwarantuje na przykład niską spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie zweryfikowanych dostawców trociny, wskutek czego mamy pewność w kwestii doskonałej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Pińczów oraz licznych regionach Polski, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Naturalne oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie domu lub innego budynku to jedno z głównych zadań na czas zimy, który kojarzy się między innymi z szukaniem solidnego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka podstawowych powodów. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania innymi metodami, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by kupione materiały charakteryzowały się świetną jakością. Tylko tak możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub awarii. Sprzedawany przez nas TOP pellet spełnia wszystkie obecne regulacje, co udowadnia objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można również zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Pińczowie prowadzimy od wielu lat – zapraszamy do nabycia materiału opałowego i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zainteresowaniem, które z roku na rok wzrasta. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki opał charakteryzuje się ekonomią oraz ekologią używania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału warto przeczytać opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy pamiętać, by również kupować materiały z odpowiednimi certyfikatami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą opału, co zapewnia, że jego zakup stanowi idealną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest niezawodne i gwarantuje wymaganą produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pokojach. Klientów w Pińczowie gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Opał odznacza się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Należy również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu dla otoczenia, ponieważ to materiał produkowany z trocin drzew iglastych i wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zapewnić doskonałe zasady kooperacji, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Pińczów oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zachęcamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Pińczów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet workowany stanowi idealny wybór. Można go użyć do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie pomieszczeń prywatnych i budynków firmowych, ponieważ jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Długotrwałe doświadczenie w tym sektorze pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do