phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Jarosławiu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Jarosławiu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha oferowanego u nas pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu workowanego, sumiennie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet cechuje się użyciem wyłącznie trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami mineralnymi, co oznacza na przykład minimalną spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych sprzedawców trociny, co sprawia, że mamy gwarancję co do doskonałej jakości wykorzystywanego surowca. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w Jarosławiu oraz wielu regionach Polski, dbając o jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze i niezawodne metody ogrzewania lokali mieszkalnych lub firmowych to jedno z kluczowych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy zdobywa na coraz większej popularności z kilku podstawowych czynników. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także sieciowego, dlatego jest doceniane w szczególności w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby wykorzystywane materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko takim sposobem mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź uszkodzenia. Sprzedawany u nas workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można przy tym zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Jarosław prowadzimy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna materiału opałowego i do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą renomą i uznaniem, które cały czas się rozwija. Nie jest to zaskoczenie, gdyż taki materiał opałowy odznacza się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko podczas wykorzystania, jak również dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można przyrównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru opału należy sprawdzić opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto również stawiać na materiały certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą materiału opałowego, co sprawia, że jego wykorzystanie może być uznane za udaną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest wydajne i zapewnia wymaganą ilość temperatury w trakcie spalania, które jednolicie rozprowadza się po budynku. Kupujących w Jarosławiu gorąco zachęcamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Pellet charakteryzuje się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Należy również wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie dla natury, ponieważ jest to materiał produkowany z strużyn drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy doskonałe warunki partnerstwa, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Jarosław oraz w całej Polsce – już dziś zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Jarosław

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet drzewny stanowi doskonały wybór. Można go zastosować do ogrzewania gospodarstw domowych oraz budynków biznesowych, ponieważ jest to opał o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Wieloletnie działanie w branży pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do