phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Narolu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Narolu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która wyróżnia się najlepszymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom i weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, szczegółowo dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem tylko surowców wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz innymi minerałami, co przekłada się na między innymi minimalną spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zaufanych dostawców drewna, przez co jesteśmy pewni doskonałej jakości wykorzystywanego materiału. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Narol oraz wielu regionach Polski, dbając o jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz bezpieczne metody ogrzewania mieszkania bądź firmy stanowi jedno z podstawowych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem wydajnego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka podstawowych czynników. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, przez co jest cenione szczególnie w przypadku osób skupiających się na optymalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby wykorzystywane materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie w taki sposób mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub awarii. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Narolu prowadzimy już od dawna, dlatego zachęcamy do nabycia produktu oraz do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie kwestie są najważniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą renomą i uznaniem, które cały czas wzrasta. Nie jest to zaskoczenie, jako że taki materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko podczas wykorzystania, a także wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania domów, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Należy przede wszystkim wybierać materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą materiału opałowego, co sprawia, że jego zakup stanowi udaną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest wydajne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych klientów w Narolu gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie oczekiwania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Paliwo wyróżnia się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Warto także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na otoczenie, gdyż jest to opał wytwarzany z trocin drzew iglastych lub wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zapewnić świetne warunki współpracy, jak też optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Narolu oraz na terenie całej Polski – już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Narol

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet opałowy stanowi rewelacyjny wybór. Może być użyty do ogrzewania gospodarstw domowych oraz budynków przemysłowych, gdyż to opał o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore działanie na rynku pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do