phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kowalu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kowalu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom i audytom dotyczącym jakości nieustannie kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu workowanego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się użyciem tylko materiałów pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co oznacza na przykład niską spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych dostawców trociny, przez co mamy pewność w kwestii doskonałej klasy tego surowca. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Kowal oraz licznych regionach Polski, dbając o jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Naturalne i sprawdzone ogrzewanie domu lub innego budynku to jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się między innymi z szukaniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę ważnych czynników. Jednym z najistotniejszych jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania innymi sposobami, także z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane zwłaszcza w przypadku osób koncentrujących się na minimalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Tylko takim sposobem możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można także pominąć tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Kowalu prowadzimy już od dawna – zachęcamy do kupna produktu i do kierowania do nas pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty są najistotniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że taki opał charakteryzuje się niskim kosztem oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury podczas spalania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania domów, jak też budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Warto pamiętać, by także kupować materiały z właściwymi poświadczeniami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z doskonałą jakością produktu, co powoduje, że jego wykorzystanie może być uznane za trafioną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest niezawodne i gwarantuje wymaganą ilość ciepła na etapie spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Kowalu serdecznie zapraszamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co zapewnia, że może spełnić wszelkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych klientów. Pellet odznacza się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Warto również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne, gdyż jest to opał wytwarzany z strużyn drewna iglastego lub ścinek z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować świetne warunki partnerstwa, jak również optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Kowal oraz w całej Polsce – już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kowal

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet workowany to idealny wybór. Może być zastosowany do zapewniania pożądanej temperatury na terenie domów, mieszkań oraz obiektów biznesowych, gdyż jest to opał o szerokim zastosowaniu. W roli wiodącego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do