phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Karlinie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Karlinie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik, który potwierdza wyższość naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom i audytom jakościowym nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, szczegółowo dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet wyróżnia się użyciem tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co oznacza na przykład niewielką podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie sprawdzonych sprzedawców trociny, dzięki czemu mamy gwarancję co do najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego surowca. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Karlinie oraz licznych regionach Polski, gwarantując jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Ekologiczne i bezpieczne sposoby na ogrzewanie domu lub firmy stanowi jedno z głównych zagadnień na okres zimy, który wiąże się w szczególności z poszukiwaniem wydajnego pelletu. Aktualnie paliwo to zyskuje na coraz większym uznaniu z kilku istotnych czynników. Jednym z nich jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także sieciowego, ze względu na to jest cenione w szczególności w przypadku osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby zakupione paliwo cechowało się świetną jakością. Tylko tak możemy uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź uszkodzenia. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie obecne wytyczne, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie można przy tym nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Karlinie prowadzimy już od dawna – zapraszamy do zakupu opału i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie kwestie mają kluczowe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz zapotrzebowaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego typu opał odznacza się niskim kosztem i ekologią użytkowania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak również obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów do otoczenia, którą możemy porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru materiału należy sprawdzić opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy także stawiać na materiały z właściwymi atestami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z doskonałą jakością produktu, co zapewnia, że jego wybór stanowi udaną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest skuteczne i gwarantuje odpowiednią ilość temperatury podczas spalania, które w równomierny sposób rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych w Karlinie serdecznie zachęcamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie oczekiwania i potrzeby dzisiejszych klientów. Opał charakteryzuje się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest także wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu dla natury, ponieważ to opał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz ścinek z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki partnerstwa, a jednocześnie korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Karlino oraz na terenie całego kraju, dlatego już teraz zachęcamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Karlino

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nas pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, ponieważ to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Długotrwałe doświadczenie w tym sektorze pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do