phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Pajęcznie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Pajęcznie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, dokładnie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem wyłącznie surowców wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami, co zapewnia na przykład minimalną spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zaufanych dostawców drewna, dzięki czemu mamy gwarancję co do doskonałej jakości tego surowca. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Pajęczno oraz całej Polsce, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Przyjazne środowisku oraz sprawdzone metody ogrzewania domu bądź przedsiębiorstwa stanowi jedno z podstawowych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem wydajnego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru kluczowych powodów. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania innymi surowcami, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest cenione w szczególności wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką zawartość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały opałowe cechowały się najwyższą jakością. Tylko tak możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub uszkodzenia. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, co udowadnia objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy również pominąć tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Pajęcznie realizujemy od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu produktu oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i uznaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie jest to niczym zaskakującym, przez to, że taki materiał opałowy wyróżnia się ekonomią oraz ekologią spalania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów do powietrza, którą możemy porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy również wybierać produkty z odpowiednimi poświadczeniami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą opału, co zapewnia, że jego wykorzystanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest skuteczne i gwarantuje wymaganą produkcję temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które w równy sposób rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Pajęcznie gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Pellet cechuje się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto także wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na środowisko naturalne, ponieważ jest to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego lub ścinek z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy świetne warunki kooperacji, a jednocześnie niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Pajęcznie oraz w całym kraju – już dziś zachęcamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Pajęczno

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Można go użyć do zapewniania ciepła w obrębie pomieszczeń prywatnych oraz obiektów biznesowych, jako że to opał o szerokim zastosowaniu. W roli wiodącego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Spore doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do