phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Człuchowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Człuchowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład niską spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie sprawdzonych sprzedawców trociny, przez co jesteśmy pewni jak najwyższej jakości wykorzystywanego materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Człuchów oraz licznych regionach kraju, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne i sprawdzone metody ogrzewania pomieszczeń domowych oraz firmowych to jedno z kluczowych zadań na czas zimowy, który wiąże się na przykład z poszukiwaniem solidnego pelletu. Aktualnie paliwo to zyskuje na coraz większej popularności z kilku kluczowych powodów. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, dlatego jest cenione w szczególności wśród osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo cechowało się świetną jakością. Tylko takim sposobem możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy awarii. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne regulacje, co udowadnia objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Człuchowie prowadzimy od dawna – zapraszamy do nabycia materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty są najważniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz zapotrzebowaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż taki opał wyróżnia się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę w trakcie używania, a także różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak również budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów do atmosfery, którą można porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. W momencie wyboru pelletu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy w szczególności wybierać materiały certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą produktu, co gwarantuje, że jego wykorzystanie stanowi świetną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest wydajne i zapewnia wymaganą produkcję ciepła na etapie spalania, które jednolicie rozchodzi się po pokojach. Kupujących w Człuchowie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania oraz życzenia współczesnych nabywców. Materiał opałowy cechuje się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Należy także wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie dla środowiska naturalnego, ponieważ jest to opał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych i wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne warunki kooperacji, a także korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Człuchowie oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Człuchów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet drzewny stanowi doskonały wybór. Można go zastosować do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie gospodarstw domowych oraz budynków przemysłowych, ponieważ jest to paliwo o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Ogromne działanie w branży pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do