phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kaliszu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kaliszu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się optymalnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom oraz audytom dotyczącym jakości nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem wyłącznie surowców wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co gwarantuje między innymi niewielką spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych dostawców trociny, co sprawia, że mamy pewność w kwestii doskonałej klasy wykorzystywanego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Kalisz oraz całej Polsce, gwarantując jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu oferowanego przez naszą firmę pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Ekologiczne oraz sprawdzone metody ogrzewania lokali domowych oraz firmowych stanowi jedno z kluczowych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem wydajnego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa coraz większe uznanie z kilku podstawowych powodów. Jednym z nich jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest doceniane w szczególności wśród osób oczekujących minimalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie w taki sposób możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne wytyczne, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie można również nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Kaliszu realizujemy już od dawna, dlatego zapraszamy do kupna materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie są najważniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz zainteresowaniem, które z roku na rok wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że taki opał wyróżnia się niskim kosztem oraz ekologią spalania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak też obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów do powietrza, którą możemy porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem produktu należy przeczytać opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Warto również stawiać na produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą opału, co powoduje, że jego wykorzystanie stanowi doskonałą inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest niezawodne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury na etapie spalania, które równo rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych klientów w Kaliszu gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co podkreśla, że może spełnić wszelkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał charakteryzuje się świetną kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Warto też wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na przyrodę, ponieważ to materiał opałowy produkowany z strużyn drewna iglastego lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady kooperacji, jak też przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Kaliszu oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kalisz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet drzewny stanowi idealny wybór. Można go użyć do ogrzewania budynków prywatnych i budynków biznesowych, ponieważ to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do