phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Opatówku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Opatówku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się korzystnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także cecha, która podkreśla przewagę naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom oraz audytom dotyczącym produktu stale kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się użyciem wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia na przykład niską podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych dostawców trociny, dzięki czemu mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej klasy tego materiału. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w Opatówku oraz całym kraju, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Naturalne i niezawodne sposoby na ogrzewanie mieszkania czy innego budynku to jedno z podstawowych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się między innymi z poszukiwaniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie paliwo to zyskuje na coraz większym uznaniu ze względu na parę istotnych czynników. Jednym z najistotniejszych jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także sieciowego, co sprawia, że jest cenione w szczególności wśród osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby zakupione materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie tak można ochronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy bądź usterki. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wymagania, co podkreśla objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można przy tym nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Opatówek prowadzimy od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna opału i do zadawania pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie mają największe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą renomą i zainteresowaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż tego typu materiał opałowy wyróżnia się ekonomią oraz ekologią użytkowania, a także wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania domów, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed wyborem materiału warto przeczytać opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy pamiętać, by również wybierać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością materiału opałowego, co sprawia, że jego zastosowanie stanowi doskonałą inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i gwarantuje wymaganą produkcję ciepła podczas spalania, które jednolicie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych w Opatówku gorąco zapraszamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Opał wyróżnia się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto też wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na przyrodę, gdyż to materiał produkowany z trocin drewna iglastego i wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy korzystne warunki kooperacji, a przy tym niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Opatówku oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Opatówek

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet opałowy to rewelacyjny wybór. Można go użyć do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań oraz budynków firmowych, gdyż to paliwo o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do