phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Poznaniu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Poznaniu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet oferuje materiały opałowe najwyższej jakości, których parametry są potwierdzone przez certyfikat EN Plus A1. Dostępny w ofercie pellet premium jest wytwarzany z trocin odpadowych i wiórów tartaczanych, co nadaje mu wysoką efektywność w procesach spalania w odpowiednio dostosowanych do tego kotłach. Produkty TOP pellet posiadają charakterystyczne cechy, jakie powinien posiadać dobry pellet dostępny na rynku. Pellet drzewny jest przeznaczony dla najbardziej wymagających konsumentów, którzy w procesie ogrzewania przywiązują dużą wagę do jakości materiałów grzewczych, co wydłuża żywotność kotłów i pieców na tego rodzaju surowiec. Najlepsze składy materiałów opałowych w Poznaniu posiadają pellet workowany od TOP pellet, co ułatwia codzienną eksploatację i zabezpiecza przed nabieraniem wilgoci. Ceny pelletu opałowego są uzależnione od parametrów surowca, lecz w każdym przypadku posiadają korzystny stosunek jakości wytworzonego opału do kwoty, jaką konsument musi zapłacić za materiał. Nasi klienci mogą dokonać zakupów również na stronie internetowej, dzięki czemu gwarantujemy, że sprzedaż pelletu jest prowadzona z zachowaniem najwyższych standardów obsługi i pomocy naszym konsumentom. Pellet opałowy od TOP pellet to świetna alternatywa dla ogrzewania tradycyjnego, co potwierdza wzrost ilości użytkowników tego sposobu ogrzewania gospodarstw w Polsce i na świecie.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Jest wiele powodów decydujących o tym, że każdego dnia powiększa się grono zwolenników stosowania pieców na pellet w swoich domach. Ten sposób ogrzewania jest związany z mniejszą emisją szkodliwych gazów do środowiska, co jest szczególnie ważne biorąc pod uwagę niszczącą dla natury działalność człowieka. Kotły na pellet są projektowane w taki sposób, aby produkty spalania były wykorzystywane w pełni, a tym samym zwiększały efektywność całego procesu grzewczego. Ogrzewanie pelletem spełniającym standardy EN Plus A1 nie przyczynia się do powstawania smogu i ogranicza postępujący efekt cieplarniany. Dobry pellet to również efektywna produkcja energii cieplnej, dzięki czemu konsumenci mogą ograniczyć wydatki związane z corocznym ogrzewaniem swoich gospodarstw domowych. Dużą zaletą stosowania systemów grzewczych opierających się na spalaniu pelletu jest również wygoda użycia - dostępność materiału w poręcznych workach w znaczący sposób ułatwia codzienną obsługę tego rodzaju systemów grzewczych.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Dobry pellet powinien charakteryzować się niską zawartością popiołu wynoszącą około 0,2 - 0,6 procenta oraz jak najmniejszą wilgotnością. Zabezpiecza to przed uszkodzeniami i dodatkowymi kosztami, związanymi z wymianą pieców. Warto zapoznać się z opiniami o pellecie dostępnymi na forach specjalistycznych i stronach producentów, ponieważ tego rodzaju rady mają najczęściej ogromne znaczenie w wyborze i podejmowaniu ostatecznej decyzji. Oprócz zawartości pyłów w materiale, specjaliści zalecają kontrolę parametrów, takich jak na przykład kaloryczność pelletu i sposób jego wytworzenia. Przekłada się to bowiem na cały proces spalania pelletu oraz efektywne wykorzystanie siły grzewczej. Nie bez znaczenia jest również cena pelletu, która w większości przypadków jest w zasięgu każdego konsumenta. Kwoty różnią się od parametrów użytych materiałów, lecz dzięki dobremu stosunkowi ceny do jakości produktu, są chętnie wybierane przez setki nowych kupujących. Pellet opałowy dzięki temu jest materiałem dostosowanym do potrzeb XXI wieku, który pozwala na odejście od często nieskutecznych, tradycyjnych sposobów grzewczych.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Pellet drzewny, który oferuje TOP pellet jest objęty certyfikatem EN Plus A1, który jest standardem użytkowania i eksploatacji większości pieców. Producent pelletu przykłada szczególną wagę do wykorzystania trocin odpadowych i wiórów tartacznych, dzięki czemu postępująca na całym świecie wycinka lasów może zostać stopniowo ograniczana. Eksploatacja i produkcja pelletu jest bezpieczna dla środowiska naturalnego, a niska cena za tonę pelletu umożliwia rozsądne dysponowanie środkami finansowymi. Sprzedaż pelletu w Poznaniu odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów obsługi klienta, natomiast surowiec od firmy TOP pellet jest ceniony przez użytkowników tego systemu grzewczego w całej Polsce.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Poznań

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Pellet drzewny jest materiałem grzewczym wygodnym w codziennym użytkowaniu dzięki możliwości zakupu większych ilości. Ceny hurtowe pelletu są przyjazne dla kupujących, dzięki czemu użytkownicy mogą oszczędzić na hurtowym zakupie. Dostępny w Poznaniu zakup pelletu w hurtowych ilościach jest nie tylko opłacalny dla konsumenta, ale też wygodny dzięki łatwemu magazynowaniu worków z surowcem. Dodatkowe zabezpieczenie przed wilgocią i zanieczyszczeniami umożliwia przechowywanie większych ilości, bez obawy przed utratą pożądanych cech produktu.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do