phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Krzanowicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Krzanowicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również cecha, która podkreśla wyższość naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom i audytom dotyczącym produktu stale kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu workowanego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład niską spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zaufanych sprzedawców trociny, dzięki czemu mamy gwarancję co do doskonałej klasy używanego przez nas surowca. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w Krzanowicach oraz całym kraju, gwarantując jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Ekologiczne oraz bezpieczne ogrzewanie domu lub przedsiębiorstwa to jedno z głównych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem właściwego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zyskuje coraz większą popularność z paru kluczowych czynników. Jednym z najistotniejszych jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest pożądane szczególnie wśród osób skupiających się na optymalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Tylko takim sposobem można uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można także nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Krzanowice prowadzimy od dawna – zapraszamy do nabycia opału oraz do zadawania pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki mają największe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz uznaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością i ekologią używania, a także szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania domów, jak i budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed wyborem produktu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy pamiętać, by w szczególności stawiać na materiały z odpowiednimi poświadczeniami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zakup stanowi trafioną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest niezawodne i zapewnia wymaganą ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które w równy sposób rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych w Krzanowicach gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania i życzenia współczesnych klientów. Opał charakteryzuje się wysoką wydajnością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Należy również wskazać, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na środowisko naturalne, jako że to opał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych lub wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zaoferować doskonałe warunki kooperacji, jak też korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Krzanowice oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Krzanowice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet opałowy to rewelacyjny wybór. Można go zastosować do zapewniania ciepła w obrębie pomieszczeń prywatnych oraz budynków biznesowych, jako że jest to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Długotrwałe działanie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do