phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Łaskarzewie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Łaskarzewie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się optymalnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, szczegółowo dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem tylko trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem lub pozostałymi minerałami, co oznacza na przykład minimalną spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie sprawdzonych sprzedawców trociny, co sprawia, że mamy gwarancję co do doskonałej klasy tego materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Łaskarzewie oraz całej Polsce, dbając o jego idealną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i bezpieczne ogrzewanie pomieszczeń domowych oraz firmowych stanowi jedno z podstawowych zadań na czas zimowy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru istotnych czynników. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, dlatego jest doceniane w szczególności wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko w ten sposób można ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji czy usterki. Sprzedawany w naszym sklepie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne regulacje, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy jednocześnie zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Łaskarzewie prowadzimy od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu opału oraz do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie kwestie mają największe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz uznaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że tego typu materiał opałowy wyróżnia się ekonomią oraz ekologią spalania, a także szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Warto w szczególności wykorzystywać materiały z właściwymi atestami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego zakup może być uznany za udaną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest efektywne i gwarantuje wymaganą produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych w Łaskarzewie gorąco zapraszamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszelkie oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał opałowy charakteryzuje się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na naturę, gdyż to opał produkowany z trocin drzew iglastych i ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zapewnić dogodne zasady współpracy, jak również niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Łaskarzewie oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Łaskarzew

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Może być zastosowany do zapewniania pożądanej temperatury na terenie pomieszczeń prywatnych i budynków firmowych, ponieważ jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Wieloletnie doświadczenie w tym sektorze pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do