phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Przasnyszu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Przasnyszu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to seria artykułów opałowych oferowana przez naszą firmę. Pellet drzewny, który produkujemy, powstaje z trocin drzew iglastych, które cechują się wysoką jakością. Parametry te zostały docenione, dzięki czemu nasz pellet opałowy uzyskał certyfikat EN Plus A1, świadczący o nienagannym procesie wytwarzania i jakości produktu. W związku z tym dokumentem nasze produkty opałowe poddawane są cyklicznym testom i kontrolom, które zawsze wychodzą pozytywnie. Nasz dobry pellet jest czysty, co nie zaburza procesu jego spalania. Nie zawiera zbędnych składników mineralnych, kory ani piasku. Dzięki dbałości o najmniejsze szczegóły stworzyliśmy markę premium, która cieszy się dużą popularnością i zaufaniem klientów. Pellet premium zaspakaja wymagania naszych nawet najbardziej wymagających klientów. Oprócz tego nasza firma pakuje pellet w specjalne worki, co stanowi kolejne udogodnienie. Pellet workowany ułatwia transport i przechowywanie, a także oszczędza powierzchnię magazynową. Sprzedaż pelletu prowadzimy w sprawdzonych skupach miasta Przasnysz, jak również za pośrednictwem biura i strony internetowej. Ceny pelletu przez nas proponowane są korzystne i adekwatne do jakości produktu.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Zalety ogrzewania budynków pelletem są bardzo duże. Pellet jest łatwy do przechowywania i niebrudzący. Dodatkowo jest przyjazny dla środowiska. Podczas spalania pelletu emitowane są niewielkie ilości CO2. Nie emituje również dużych ilości szkodliwych substancji, które przyczynić by się mogły do wytworzenia smogu. Ma znikome oddziaływanie na poszerzenie dziury ozonowej, a proces spalania pelletu nie zapycha kominów. Dobry pellet powinien cechować się niską wilgotnością, śladową zawartością popiołu i niskim poziomem zanieczyszczenia. By móc to sprawdzić, należy zweryfikować producenta pod kątem posiadania certyfikatu EN Plus A1. Daje to gwarancję na najwyższą jakość produktu opałowego. Zakup pelletu o niskiej jakości jest złym rozwiązaniem. Ogrzewanie pelletem tego typu powodować może znaczne szkody. Piec na pellet czy też kotły na pellet mogą ulec zniszczeniu, które nie obejmuje gwarancja producenta. Stosowanie naszego pelletu w mieście Przasnysz jest gwarancją efektywnego spalania. Produkty opałowe, które oferujemy, mogą być bezpiecznie stosowane w piecach typu Ecodesigne i 5. klasy, ponieważ wytwarzane są z wiórów tartacznych i trociny odpadowej.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet przed zakupem powinien być dobrze sprawdzony, by nie spowodować uszkodzeń pieca. Pellet opałowy to przecież również koszty, które są ponoszone z myślą o długim sezonie zimowym. Warto zatem zakupić produkt opałowy, który będzie efektywny i ekonomiczny. Kaloryczność pelletu to jeden z tych czynników, który powinien być brany pod uwagę w pierwszej kolejności. Wysoka kaloryczność to gwarancja efektywnego, równomiernego spalania. Spalanie pelletu z naszej oferty premium gwarantuje, że nie będzie on ulegał spiekaniu, dzięki świetnej jakości trocin, z których jest wytwarzany. Kolejnym czynnikiem determinującym jakość pelletu jest poziom zawartości popiołu, który u nas wynosi jedynie 0,2-0,6%. To bardzo konkurencyjny i dobry wynik. Mieszkańcy miasta Przasnysz mogą z powodzeniem korzystać z naszej oferty, by móc cieszyć się niezanieczyszczonym, suchym i kalorycznym opałem. Opinie o pellecie dostępne w internecie również mogą ułatwić wybór i decyzję o planowanym zakupie opału. Dostępne są one w internecie. Oprócz wyżej wymienionych czynników warto także zwrócić uwagę na to, jaka jest cena pelletu i czy odpowiada jakości produktu. By nie uszkodzić ekologicznego pieca, należy zweryfikować również posiadanie przez producenta pelletu certyfikatu EN Plus A1, który jest gwarancją najwyższej jakości.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Misja naszej firmy to dostarczanie wysokiej jakości produktów opałowych. Pellet z linii TOP Pellet, który podlega certyfikatowi EN Plus A1, ma wysoką kaloryczność, małą wilgotność i brak zanieczyszczeń. W związku z tym stanowi główne źródło ogrzewania nie tylko w gospodarstwach domowych, ale również w firmach. Pellet drzewny wytwarzany przez naszą firmę, powstaje z najwyższej jakości trocin, które dostarczane są do nas przez sprawdzonych dostawców. Jako producent pelletu dbamy o nasz produkt na każdym etapie jego wytwarzania. W mieście Przasnysz realizujemy sprzedaż pelletu od samego początku, a pellet cena za tonę jest dla wielu mieszkańców tego miasta atrakcyjna.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Przasnysz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Mając na uwadze potrzeby naszych klientów w mieście Przasnysz, proponujemy hurtową sprzedaż naszych produktów. Związane jest to ze wzrostem popularności pelletu i dostrzeżeniem przez wiele osób jego niewątpliwych zalet. Nasz pellet drzewny z linii TOP Pellet odnalazł zastosowanie w domach jednorodzinnych i firmach, dlatego też uruchomiono korzystny hurt pellet. Dzięki temu mieszkańcy miasta Przasnysz mogą zamówić jednorazowo nawet wiele ton pelletu. Pellet ceny hurtowe mile zaskakują i sprawiają, że zakup opału staje się niezwykle ekonomiczny, a dzięki wysokiej jakości ogrzewanie staje się niezwykle efektywne.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do