phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Sochaczewie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Sochaczewie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, sumiennie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami, co gwarantuje między innymi niewielką spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko sprawdzonych sprzedawców trocin, wskutek czego mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Sochaczew oraz całej Polsce, dbając o jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Naturalne i bezpieczne metody ogrzewania mieszkania lub przedsiębiorstwa to jedno z głównych zagadnień na okres zimy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem najlepszego pelletu. Aktualnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku podstawowych powodów. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania innymi sposobami, również sieciowego, co sprawia, że jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie w taki sposób można uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji czy awarii. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy także nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Sochaczewie realizujemy już od wielu lat – zapraszamy do kupna materiału opałowego oraz do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty są najważniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i zainteresowaniem, które z roku na rok rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że tego rodzaju opał wyróżnia się opłacalnością oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko w trakcie użytkowania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą możemy porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy pamiętać, by przede wszystkim stawiać na materiały certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością materiału opałowego, co gwarantuje, że jego wykorzystanie stanowi udaną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest niezawodne i zapewnia odpowiednią ilość temperatury w trakcie spalania, które jednolicie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Sochaczewie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Pellet odznacza się wysoką wydajnością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy również podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na naturę, ponieważ to opał produkowany z strużyn drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zaoferować świetne zasady współpracy, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Sochaczewie oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Sochaczew

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet workowany to świetny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania gospodarstw domowych i budynków przemysłowych, gdyż jest to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Długotrwałe działanie w branży pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do