phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Stopnicy.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Stopnicy i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się korzystnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także cecha, która potwierdza wyższość dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, szczegółowo dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się użyciem jedynie trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co oznacza między innymi minimalną spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zaufanych dostawców trociny, dzięki czemu mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości tego surowca. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Stopnicy oraz całej Polsce, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu oferowanego przez nas pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Ekologiczne oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych oraz firmowych to jedno z głównych zadań na okres zimy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem najlepszego pelletu. W ostatnich latach ten materiał zyskuje coraz większe uznanie z paru kluczowych powodów. Jednym z najistotniejszych jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania innymi sposobami, a nawet sieciowego, dlatego jest pożądane w szczególności w przypadku osób oczekujących optymalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by kupione paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Jedynie takim sposobem można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub awarii. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie można także pominąć tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Stopnica realizujemy już od dawna – zachęcamy do zakupu produktu i do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą renomą i zainteresowaniem, które stale rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że taki opał charakteryzuje się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko podczas używania, a także różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Podczas wyboru opału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto również wykorzystywać produkty certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą opału, co gwarantuje, że jego wykorzystanie stanowi trafioną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i gwarantuje wymaganą produkcję ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które w równy sposób rozprowadza się po pomieszczeniach. Klientów w Stopnicy gorąco zachęcamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania i potrzeby współczesnych nabywców. Materiał cechuje się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Należy też wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na naturę, gdyż to opał wytwarzany z trocin drewna iglastego i ścinek z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy świetne warunki partnerstwa, a przy tym niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Stopnica oraz w całej Polsce – już dziś zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Stopnica

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet drzewny to świetny wybór. Można go zastosować do ogrzewania gospodarstw domowych i budynków firmowych, ponieważ to paliwo o szerokim zastosowaniu. W roli wiodącego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Długotrwałe działanie w branży pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do