phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców we Władysławowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS we Władysławowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu workowanego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem tylko trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi minerałami, co przekłada się na między innymi niewielką podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko sprawdzonych sprzedawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości tego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu we Władysławowie oraz całej Polsce, utrzymując jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie lokali domowych lub firmowych stanowi jedno z najważniejszych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem wydajnego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa coraz większą popularność ze względu na parę ważnych powodów. Jednym z nich jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi metodami, również sieciowego, przez co jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby zakupione paliwo odznaczało się najwyższą jakością. Jedynie takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub awarii. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można przy tym zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu we Władysławowie prowadzimy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna materiału opałowego i do zadawania pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i zapotrzebowaniem, które nieustannie wzrasta. Nie jest to zaskoczenie, przez to, że tego typu opał charakteryzuje się ekonomią oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska podczas używania, a także różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem produktu warto przeczytać opinie o pellecie, tak by zakup spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by również wykorzystywać materiały certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego wykorzystanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i gwarantuje pożądaną produkcję ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów we Władysławowie serdecznie zachęcamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie wymagania oraz życzenia współczesnych nabywców. Materiał wyróżnia się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu dla natury, jako że to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy korzystne zasady partnerstwa, a jednocześnie optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu we Władysławowie oraz w całym kraju – już dziś zapraszamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Władysławowo

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nas pellet workowany stanowi doskonały wybór. Może być użyty do ogrzewania domów, mieszkań i budynków firmowych, jako że jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do