phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Barcinie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Barcinie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się wysokimi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki regularnym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, precyzyjnie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem wyłącznie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co zapewnia na przykład niewielką podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko sprawdzonych sprzedawców trocin, wskutek czego mamy pewność w kwestii jak najwyższej jakości wykorzystywanego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Barcin oraz całej Polsce, dbając o jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna oferowanego przez nas pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Naturalne i niezawodne ogrzewanie lokali domowych czy firmowych stanowi jedno z najważniejszych zadań na czas zimy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem właściwego pelletu. Aktualnie paliwo to zyskuje na coraz większej popularności przez parę ważnych czynników. Jednym z nich jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi metodami, również z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest doceniane zwłaszcza w przypadku osób skupiających się na minimalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by zakupione paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie takim sposobem można ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy awarii. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące wymagania, co udowadnia przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy jednocześnie zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Barcinie realizujemy od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie mają największe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i uznaniem, które z roku na rok się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż taki materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko podczas użytkowania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą możemy przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed wyborem produktu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy pamiętać, by także stawiać na materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością materiału opałowego, co zapewnia, że jego wykorzystanie może być uznane za świetną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest wydajne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury podczas spalania, które równo rozprowadza się po pomieszczeniach. Klientów w Barcinie gorąco zachęcamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Paliwo odznacza się świetną wydajnością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest również wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu dla otoczenia, gdyż jest to opał wytwarzany z strużyn drewna iglastego oraz ścinek z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zapewnić dogodne zasady kooperacji, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Barcin oraz w całej Polsce – już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Barcin

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet workowany to rewelacyjny wybór. Można go użyć do zapewniania ciepła na terenie domów, mieszkań i obiektów biznesowych, jako że to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Długotrwałe działanie w tym sektorze pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do