phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Strzelcach Opolskich.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Strzelcach Opolskich i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również cecha, która udowadnia wyższość naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom oraz audytom dotyczącym produktu ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem jedynie trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na między innymi minimalną podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zaufanych dostawców trociny, dzięki czemu mamy gwarancję co do doskonałej jakości wykorzystywanego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Strzelce Opolskie oraz licznych regionach Polski, utrzymując jego najwyższą jakość cały czas. Zapraszamy do kupna oferowanego przez naszą firmę pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych składach opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i sprawdzone metody ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych lub firmowych to jedno z podstawowych zagadnień na okres zimy, który wiąże się między innymi z szukaniem wydajnego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru podstawowych czynników. Jednym z nich jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi metodami, także sieciowego, dlatego jest doceniane szczególnie wśród osób skupiających się na optymalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione materiały cechowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie tak możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź usterki. Sprzedawany przez nas TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące wymagania, co potwierdza przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie można przy tym zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Strzelcach Opolskich realizujemy już od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu produktu i do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą renomą i zapotrzebowaniem, które cały czas się rozwija. Nie jest to niczym zaskakującym, przez to, że taki opał odznacza się opłacalnością i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury podczas używania, jak też różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak także budynków biznesowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, którą można porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed wyborem produktu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby zakupiony towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto pamiętać, by przede wszystkim wykorzystywać materiały certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą produktu, co sprawia, że jego zakup stanowi udaną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest efektywne i zapewnia wymaganą ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po pomieszczeniach. Klientów w Strzelcach Opolskich serdecznie zachęcamy do kupna opału - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Paliwo wyróżnia się optymalną wydajnością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Należy również podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na otoczenie, ponieważ jest to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych lub ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady współpracy, a także przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Strzelce Opolskie oraz na terenie całego kraju – już dziś zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Strzelce Opolskie

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany stanowi idealny wybór. Może być użyty do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie pomieszczeń prywatnych i budynków firmowych, jako że to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Ogromne działanie w branży pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do