phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Wąchocku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Wąchocku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również cecha, która udowadnia przewagę naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami, co przekłada się na na przykład minimalną spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zweryfikowanych dostawców trocin, wskutek czego jesteśmy pewni jak najwyższej klasy tego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Wąchock oraz licznych regionach kraju, gwarantując jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Przyjazne środowisku i bezpieczne ogrzewanie lokali domowych czy firmowych stanowi jedno z kluczowych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem najlepszego pelletu. Aktualnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru ważnych czynników. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także sieciowego, ze względu na to jest cenione szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na optymalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by kupione paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Tylko tak mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub awarii. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszystkie obecne wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można jednocześnie zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Wąchocku prowadzimy od dawna – zapraszamy do nabycia materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie kwestie mają kluczowe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz uznaniem, które nieustannie wzrasta. Nie jest to niczym dziwnym, jako że tego typu materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska w trakcie wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Podczas wyboru produktu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto przede wszystkim wybierać produkty z właściwymi poświadczeniami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością materiału opałowego, co sprawia, że jego wybór może być uznany za doskonałą inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest niezawodne i gwarantuje odpowiednią produkcję ciepła podczas spalania, które w równomierny sposób rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych w Wąchocku serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co zapewnia, że może spełnić wszystkie oczekiwania i życzenia dzisiejszych klientów. Paliwo charakteryzuje się świetną wydajnością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto też powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne, jako że jest to opał wytwarzany z strużyn drewna iglastego i wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki współpracy, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Wąchocku oraz na terenie całej Polski – już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wąchock

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet opałowy to zawsze udany wybór. Można go użyć do zapewniania ciepła na terenie budynków prywatnych i budynków biznesowych, gdyż jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Spore doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do