phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Solcu Kujawskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Solcu Kujawskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się wysokimi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik, który podkreśla przewagę sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom oraz audytom dotyczącym jakości stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, szczegółowo dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się użyciem tylko trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi niewielką podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie zweryfikowanych sprzedawców trociny, wskutek czego jesteśmy pewni jak najwyższej klasy tego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Solcu Kujawskim oraz całym kraju, zapewniając jego idealną jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Ekologiczne oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie mieszkania lub przedsiębiorstwa to jedno z podstawowych zadań na okres zimy, który wiąże się szczególnie z zakupem odpowiedniego pelletu. Obecnie paliwo to zdobywa na coraz większym uznaniu z paru kluczowych czynników. Jednym z nich jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest pożądane zwłaszcza wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Jedynie tak mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub uszkodzenia. Sprzedawany przez naszą firmę TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne wytyczne, co potwierdza przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie można jednocześnie zapomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Solec Kujawski prowadzimy już od dawna – zapraszamy do kupna materiału opałowego oraz do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą popularnością i zainteresowaniem, które cały czas wzrasta. Nie jest to niczym zaskakującym, gdyż taki opał charakteryzuje się ekonomią i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury w trakcie spalania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału warto sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy pamiętać, by również wybierać materiały certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością opału, co zapewnia, że jego zakup stanowi udaną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i zapewnia odpowiednią ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które w jednolity sposób rozprowadza się po budynku. Kupujących w Solcu Kujawskim serdecznie zapraszamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co zapewnia, że jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania i potrzeby współczesnych klientów. Opał odznacza się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto też podkreślić, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na środowisko naturalne, jako że jest to opał produkowany z strużyn drzew iglastych i ścinek z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki współpracy, jak również niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Solec Kujawski oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Solec Kujawski

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet workowany stanowi doskonały wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła na terenie domów, mieszkań i obiektów biznesowych, ponieważ jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Spore działanie w branży pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do