phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Lipsku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Lipsku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się korzystnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha oferowanego u nas pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom oraz audytom dotyczącym jakości stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, sumiennie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z jedynie materiałów wolnych od nieczystości związanych z piaskiem lub innymi minerałami, co zapewnia na przykład niewielką podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie zweryfikowanych sprzedawców trociny, wskutek czego mamy pewność w kwestii doskonałej jakości wykorzystywanego surowca. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w Lipsku oraz całej Polsce, utrzymując jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie mieszkania bądź przedsiębiorstwa to jedno z najważniejszych zadań na czas zimowy, który kojarzy się w szczególności z zakupem wydajnego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru kluczowych powodów. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest doceniane szczególnie wśród osób oczekujących minimalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały cechowały się świetną jakością. Tylko w taki sposób możemy uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy lub uszkodzenia. Sprzedawany przez naszą firmę TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, co podkreśla objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy również nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Lipsko realizujemy już od dawna – zachęcamy do nabycia opału i do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki są najważniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz zapotrzebowaniem, które stale rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że taki materiał opałowy odznacza się ekonomią i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę podczas spalania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed wyborem materiału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy pamiętać, by przede wszystkim wykorzystywać materiały certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zakup może być uznany za trafioną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest wydajne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury podczas spalania, które równo rozchodzi się po budynku. Kupujących w Lipsku serdecznie zachęcamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co podkreśla, że jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania i potrzeby dzisiejszych nabywców. Materiał opałowy cechuje się świetną wydajnością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy także wskazać, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na środowisko naturalne, gdyż jest to materiał opałowy produkowany z strużyn drewna iglastego oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki partnerstwa, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Lipsko oraz na terenie całego kraju – już teraz zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Lipsko

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet workowany to zawsze udany wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania gospodarstw domowych i budynków biznesowych, jako że to materiał o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do