phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Siewierzu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Siewierzu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się optymalnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha oferowanego przez nas pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom oraz audytom jakościowym stale kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu workowanego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z jedynie trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co przekłada się na między innymi niską spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych dostawców trocin, przez co mamy gwarancję co do najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego surowca. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Siewierz oraz wielu regionach Polski, zapewniając jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu oferowanego przez naszą firmę pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Przyjazne środowisku oraz niezawodne metody ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych oraz firmowych to jedno z najważniejszych zadań na okres zimy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem wydajnego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje coraz większą popularność z paru podstawowych powodów. Jednym z najistotniejszych jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania innymi surowcami, także z sieci ciepłowniczej, dlatego jest pożądane w szczególności w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby kupione paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie w ten sposób możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, co udowadnia objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie można przy tym pominąć tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Siewierzu prowadzimy od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu produktu i do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą renomą i zainteresowaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie jest to niczym dziwnym, jako że taki opał odznacza się ekonomią i ekologią wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania domów, jak również obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru produktu należy sprawdzić opinie o pellecie, tak by zakup spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy również stawiać na materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą produktu, co powoduje, że jego wybór może być uznany za udaną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest efektywne i zapewnia pożądaną ilość temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Siewierzu gorąco zapraszamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie wymagania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Opał charakteryzuje się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej wilgotności. Warto też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na naturę, jako że to materiał wytwarzany z strużyn drzew iglastych i ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zapewnić korzystne warunki kooperacji, a przy tym przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Siewierz oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Siewierz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet opałowy stanowi świetny wybór. Może być użyty do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych i obiektów firmowych, jako że to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Spore działanie na rynku pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do