phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Międzyrzecu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Międzyrzecu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również cecha, która podkreśla przewagę sprzedawanego u nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom oraz audytom dotyczącym produktu nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem jedynie surowców pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje między innymi niewielką podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zaufanych dostawców trociny, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej klasy wykorzystywanego surowca. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Międzyrzecz oraz licznych regionach kraju, zapewniając jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne i niezawodne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych czy firmowych to jedno z najistotniejszych zadań na okres zimowy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem solidnego pelletu. W ostatnich latach ten materiał zdobywa coraz większe uznanie przez kilka istotnych powodów. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, przez co jest doceniane w szczególności wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by zakupione paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie tak mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy uszkodzenia. Sprzedawany w naszym sklepie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można również pominąć tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Międzyrzecu realizujemy już od dawna – zachęcamy do kupna produktu oraz do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie są najistotniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i zapotrzebowaniem, które cały czas rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na fakt, że taki materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko w trakcie użytkowania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak również obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów do otoczenia, którą możemy przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu warto sprawdzić opinie o pellecie, tak by produkt spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy także kupować produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z doskonałą jakością produktu, co zapewnia, że jego zakup może być uznany za doskonałą inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest wydajne i zapewnia pożądaną ilość ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które w równy sposób rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Międzyrzecu serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co potwierdza, że może spełnić wszystkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Paliwo wyróżnia się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy również wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na naturę, gdyż jest to materiał opałowy wytwarzany z trocin drewna iglastego oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady kooperacji, a przy tym niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Międzyrzecu oraz w całej Polsce – już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Międzyrzecz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet workowany stanowi świetny wybór. Może być zastosowany do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie domów, mieszkań oraz obiektów biznesowych, gdyż to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Spore działanie w branży pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do