phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Zatorze.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Zatorze i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha dostępnego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, dokładnie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet odznacza się użyciem tylko trocin wolnych od nieczystości związanych z piaskiem oraz innymi minerałami, co zapewnia na przykład niewielką podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zaufanych sprzedawców trocin, przez co jesteśmy pewni doskonałej jakości używanego przez nas materiału. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Zator oraz wielu regionach kraju, gwarantując jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Przyjazne naturze oraz niezawodne ogrzewanie mieszkania bądź firmy to jedno z najważniejszych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem najlepszego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka ważnych powodów. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, przez co jest doceniane zwłaszcza wśród osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie w ten sposób możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub uszkodzenia. Sprzedawany u nas TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie możemy także pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Zatorze realizujemy od wielu lat – zapraszamy do nabycia materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty są najważniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą popularnością i zapotrzebowaniem, które stale się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż taki materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko w trakcie spalania, a także wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania domów, jak też obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, aby zakupiony przedmiot spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy pamiętać, by również wybierać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością opału, co powoduje, że jego wybór stanowi trafioną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po pokojach. Klientów w Zatorze gorąco zachęcamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał odznacza się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Należy również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na środowisko naturalne, ponieważ jest to opał produkowany z strużyn drewna iglastego oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne zasady partnerstwa, a jednocześnie atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Zatorze oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Zator

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Można go zastosować do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie gospodarstw domowych oraz obiektów biznesowych, ponieważ to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore działanie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do