phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Zamościu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Zamościu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Pellet drzewny z linii TOP to wydajne paliwo opałowe wyprodukowane z trociny drewna iglastego niezanieczyszczonej korą, piaskiem i składnikami mineralnymi. Jest to pellet premium, który podczas spalania emituje znikomą ilość gazów negatywnie wpływających na środowisko naturalne. Nasz pellet opałowy powstaje w wyniku współpracy z wybranymi dostawcami trociny spełniającymi nasze wysokie wymagania. O tym, że jest to dobry pellet najwyższej jakości, świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, nadawanym po spełnieniu określonych norm jakościowych. Certyfikat ten przyznawany jest jedynie po poddaniu nas okresowym kontrolom jakościowym. Dzięki temu sprzedaż pelletu cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród osób poszukujących wydajnego ogrzewania. Pellet workowany dostępny jest na wybranych składach opału w mieście Zamość, a także w innych miastach. Opał ten można zakupić również poprzez naszą firmową stronę producenta. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, staramy się, aby cena pelletu była atrakcyjna, przy jego najwyższych parametrach.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ogrzewanie pelletem posiada wiele zalet, co zachęca do zakupu tego opału. Z pewnością dobry pellet zachęca niskim kosztem jego użytkowania niż w przypadku zastosowania w pomieszczeniach firmowych, jak i w gospodarstwach domowych ogrzewania gazowego, elektrycznego, olejowego lub sieciowego. Podczas spalania pelletu do atmosfery emitowana jest tylko znikoma ilość pyłów. Warto zaznaczyć, że oferowany przez nas opał posiada certyfikat EN Plus A1, który jest wymagany przez większość producentów pieców na pellet. Wybór opału niskiej jakości może przyczynić się do tego, że dojdzie do uszkodzenia urządzenia grzewczego, który jest elementem składowym instalacji grzewczej. Oferowany przez nas pellet jest doskonałym wyborem dla wszystkich dostępnych na rynku kotłów na pellet, ponieważ wyróżnia go niska zawartość wilgoci i spiekalności.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie

Decydując się na zakup opału, należy wybrać zaufanego producenta, a także zwrócić uwagę na parametry paliwa opałowego wpływające na jego wydajność. Ze względu na to, że pellet stał się chętnie wybieranym paliwem, charakteryzującym się ekonomicznością użytkowania kładziemy duży nacisk, aby spełniał on wszystkie normy jakościowe, które potwierdza nadany mu certyfikat na EN Plus A1. Dzięki temu opinie o pellecie dostępnym w naszej ofercie są niezwykle korzystne. Spalanie pelletu emituje do atmosfery niewielką ilość dwutlenku węgla, co oznacza, że jest on bardziej przyjazny dla środowiska niż inne paliwa. Nadany certyfikat jest kluczowym elementem w przypadku uznania gwarancji, gdyż stosowanie niecertyfikowanego pelletu opałowego może doprowadzić do jej odmowy, w przypadku przedwczesnego wyeksploatowania lub zniszczenia urządzenia grzewczego. Na szczególną uwagę zasługuje również kaloryczność pelletu, która świadczy o ilości generowanego ciepła. Istotną rolę odgrywa również dopasowanie paliwa do rodzaju kotła, a także jego oczekiwań. Ważna jest także cena pelletu, która u nas jest niezwykle atrakcyjna.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów z całej Polski, oferujemy sprzedaż wysokiej jakości biopaliwa objętego certyfikatem EN Plus A1 w wielu miastach, w tym miejscowości Zamość. Jako producent pelletu staramy się, aby posiadał on atrakcyjną cenę za tonę, a jego jakość spełniała oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nasz pellet drzewny charakteryzuje się wysoką wartością energetyczną i minimalną zawartością wilgoci. W związku z tym ten jest chętnie wybierany do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów firmowych. Duże znaczenie dla nas ma również produkcja pelletu opierająca się na współpracy jedynie z wybranymi dostawcami trociny drewna iglastego. Dzięki temu nasz pellet w żaden sposób nie przyczynia się do uszkodzenia urządzeń grzewczych.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Zamość

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Pellet drzewny z linii TOP pellet jest popularnym paliwem wykorzystywanym do ogrzewania pomieszczeń w gospodarstwach domowych i firmowych. Niskie koszty eksploatacji oraz bezpieczeństwo związane z niską emisją CO2 do atmosfery sprawia, że jest on chętnie wybierany przez osoby przekładające dużą uwagę do ekonomicznych rozwiązań w zakresie ogrzewania. Prowadzimy hurt pelletu drzewnego, pozwalający na zakup większej ilości tego paliwa na dogodnych warunkach. Dzięki temu pellet w cenach hurtowych wyróżnia się na rynku dużą opłacalnością w eksploatacji.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do