phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Sulejowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Sulejowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom oraz audytom jakościowym stale kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu opałowego, szczegółowo dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem jedynie trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami, co zapewnia między innymi minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zaufanych dostawców drewna, przez co jesteśmy pewni jak najwyższej klasy tego materiału. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Sulejowie oraz wielu regionach kraju, gwarantując jego optymalną jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne oraz sprawdzone metody ogrzewania domu lub przedsiębiorstwa stanowi jedno z głównych zadań na okres zimy, który wiąże się szczególnie z zakupem najlepszego pelletu. W ostatnich latach ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę ważnych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi surowcami, również sieciowego, ze względu na to jest cenione w szczególności w przypadku osób skupiających się na minimalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby wykorzystywane paliwo charakteryzowało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie w taki sposób można ochronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy lub awarii. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie możemy przy tym nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Sulejowie prowadzimy już od wielu lat – zachęcamy do kupna produktu oraz do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą renomą i uznaniem, które stale wzrasta. Nie jest to zaskoczenie, jako że tego rodzaju opał wyróżnia się ekonomią oraz ekologią wykorzystania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania domów, jak i obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, którą można przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed wyborem opału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, tak by towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto przede wszystkim stawiać na materiały certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością opału, co gwarantuje, że jego zastosowanie stanowi trafioną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które w równy sposób rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Sulejowie serdecznie zachęcamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał wyróżnia się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na przyrodę, jako że jest to materiał opałowy wytwarzany z trocin drewna iglastego lub ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zaoferować doskonałe zasady partnerstwa, a także niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Sulejowie oraz na terenie całego kraju – już teraz zapraszamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Sulejów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet opałowy stanowi świetny wybór. Można go zastosować do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań i obiektów firmowych, jako że jest to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do