phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Karpaczu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Karpaczu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom oraz audytom dotyczącym jakości stale kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu drzewnego, szczegółowo dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się użyciem wyłącznie trocin wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co zapewnia na przykład niską podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zaufanych sprzedawców trociny, przez co jesteśmy pewni jak najwyższej jakości używanego przez nas surowca. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Karpaczu oraz całej Polsce, gwarantując jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz niezawodne ogrzewanie mieszkania lub innego budynku to jedno z najistotniejszych zadań na okres zimowy, który kojarzy się w szczególności z zakupem właściwego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa coraz większą popularność przez kilka podstawowych czynników. Jednym z nich jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, co sprawia, że jest pożądane zwłaszcza wśród osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by zakupione materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Tylko w ten sposób mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź usterki. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, co podkreśla objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie można przy tym zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Karpacz prowadzimy już od dawna – zapraszamy do zakupu materiału opałowego oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki są najważniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą renomą i uznaniem, które cały czas rośnie. Nie jest to niczym zaskakującym, ze względu na fakt, że taki opał charakteryzuje się niskim kosztem i ekologią wykorzystania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Podczas wyboru opału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto również wybierać produkty z odpowiednimi poświadczeniami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zastosowanie stanowi doskonałą inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest efektywne i zapewnia pożądaną ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które w jednolity sposób rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Karpaczu serdecznie zapraszamy do kupna produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co potwierdza, że jest w stanie spełnić wszelkie wymagania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Paliwo cechuje się świetną kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na środowisko naturalne, jako że jest to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki współpracy, a jednocześnie optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Karpacz oraz na terenie całej Polski – już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Karpacz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet drzewny stanowi świetny wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania budynków prywatnych oraz budynków firmowych, jako że to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. W roli profesjonalnego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Ogromne doświadczenie w tym sektorze pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do