phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Mielcu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Mielcu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik oferowanego u nas pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki regularnym badaniom i audytom jakościowym ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, sumiennie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem jedynie trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz innymi minerałami, co oznacza między innymi niską podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie sprawdzonych sprzedawców drewna, wskutek czego jesteśmy pewni doskonałej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Mielec oraz wielu regionach Polski, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu oferowanego przez nas pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne i sprawdzone ogrzewanie mieszkania czy przedsiębiorstwa to jedno z najważniejszych zadań na czas zimy, który kojarzy się na przykład z zakupem właściwego pelletu. W ostatnich latach ten materiał zyskuje na coraz większej popularności z paru podstawowych czynników. Jednym z najistotniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania innymi sposobami, a nawet z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane w szczególności wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały opałowe cechowały się najwyższą jakością. Wyłącznie takim sposobem można uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy lub awarii. Sprzedawany u nas TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące wymagania, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można jednocześnie nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Mielec realizujemy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do nabycia produktu i do kierowania do nas pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą popularnością i zapotrzebowaniem, które cały czas wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że taki opał odznacza się niskim kosztem i ekologią użytkowania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu należy sprawdzić opinie o pellecie, tak by zakupiony towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy przede wszystkim kupować materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością produktu, co sprawia, że jego zakup stanowi trafioną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest wydajne i zapewnia odpowiednią ilość ciepła w trakcie spalania, które równo rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych w Mielcu serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania oraz potrzeby współczesnych klientów. Pellet cechuje się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest także powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie dla otoczenia, ponieważ jest to materiał opałowy produkowany z trocin drewna iglastego i wiórów z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki kooperacji, a przy tym przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Mielec oraz w całej Polsce – już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Mielec

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Może być użyty do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań oraz budynków biznesowych, ponieważ to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Wieloletnie działanie w branży pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do