phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Drawnie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Drawnie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik, który podkreśla przewagę dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet cechuje się użyciem wyłącznie materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi minimalną podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko sprawdzonych dostawców trocin, wskutek czego jesteśmy pewni jak najwyższej klasy używanego przez nas materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Drawnie oraz wielu regionach kraju, utrzymując jego optymalną jakość cały czas. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy używania pelletu

Ekologiczne i niezawodne ogrzewanie domu bądź innego budynku to jedno z podstawowych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się na przykład z poszukiwaniem najlepszego pelletu. Aktualnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku ważnych czynników. Jednym z najważniejszych jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania innymi surowcami, także z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane zwłaszcza w przypadku osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by kupione materiały charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Tylko tak możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź usterki. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne normy jakościowe, co udowadnia przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy również zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Drawno prowadzimy już od wielu lat – zapraszamy do zakupu produktu oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą renomą i zapotrzebowaniem, które nieustannie się rozwija. Nie jest to niczym dziwnym, ze względu na fakt, że taki materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę w trakcie używania, a także wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania domów, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Należy przede wszystkim stawiać na produkty z właściwymi certyfikatami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego wybór stanowi udaną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i gwarantuje wymaganą produkcję temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po budynku. Klientów w Drawnie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co zapewnia, że jest w stanie spełnić wszystkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Pellet cechuje się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Warto także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na środowisko naturalne, gdyż jest to materiał opałowy produkowany z trocin drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zapewnić świetne warunki współpracy, a także optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Drawnie oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Drawno

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet opałowy to świetny wybór. Można go użyć do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie domów, mieszkań oraz obiektów biznesowych, gdyż to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Ogromne działanie w tym sektorze pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do